JUNAK RS 125 PRO

JUNAK RS 125 PRO już dostępny w salonach!

Na kanwie sukcesu RS 125 stworzono motocykl o jeszcze bardziej sportowych atrybutach.

Najistotniejszą cechą odmiany PRO jest zwiększona o ponad 2 konie mechaniczne moc jednostki napędowej. Dodatkowo wzmocniona jednostka napędowa o mocy 12,2 KM została zaopatrzona w system chłodzenia cieczą.

Całkowicie przeprojektowano serce motocykla, wyposażając go w układ chłodzenia cieczą. Skuteczne odprowadzanie ciepła dało konstruktorom możliwość podniesienia osiągów o ponad 20%. W przypadku tak lekkiego (ważącego zaledwie 130 kg) motocykla różnica jest znacząca.

To zdecydowanie jeden z najbardziej dynamicznych jednośladów w tym segmencie cenowym, do którego prowadzenia wystarczy jedynie prawo jazdy kategorii B.

Drugą istotną zmianą jest zastosowanie tylnego hamulca tarczowego. To konsekwencja znaczącej poprawy osiągów Junaka RS 125 PRO. Hydrauliczny układ na tylnej osi gwarantuje jeszcze krótszą drogę hamowania i zwiększone poczucie bezpieczeństwa w każdych warunkach.

Najwyższy poziom stosunku ceny do jakości.

Najważniejszą cechą serii RS jest jakość, niezawodność oraz przyjemność z prowadzania tego motocykla – pozwala na to jego doskonałe wyważenie . Przy tym nie zapomniano o bogatym wyposażeniu standardowym, które oferuje światła LED oraz elektroniczną deskę rozdzielczą.

Nowy Junak RS 125 PRO jest już dostępny w salonach sprzedaży na terenie Polski, w sugerowanej cenie detalicznej 8499 PLN.

DANE TECHNICZNE:

pojemność: 125 cm³
rodzaj silnika: 4-suwowy, jednocylindrowy, chłodzony cieczą, cztery zawory na cylinder
prędkość maksymalna: 105 km/h
moc:  12,2 KM
rozruch: elektryczny i nożny
hamulec przód: tarczowy hydrauliczny
hamulec tył: tarczowy hydrauliczny
rozmiar opony przód: 100 / 80 – 17
rozmiar opony tył: 130 / 70 – 17
wymiar dł. / szer. / wys. (mm): 1950 / 820 / 1095
masa własna: 131 kg
dopuszczalne obciążenie: 150 kg
ilość miejsc: 2
wysokość siedziska (mm): 780
pojemność zbiornika paliwa: 13,5 l
dostępne kolory: czerwony, niebieski, brązowy, biało-niebieski